İstanbul Travesti Show Sitesi

Munis Travestileri Modelleri İstanbul

Menü Kapat

Ay: Mart 2018 (sayfa 1 / 2)

İstanbulun Eski Travesti Müdavimleri

İstanbul heleki eski istanbul insanın damağında nahoş bir haz verir. Birçok insana tarih boyunca ev sahipliği yaptı birçok kral sultan geçti hepsi istanbula aşık olarak hayatını idame ettirdi.çok geçmişe gitmeye gerek yok 1980 -90 arası eski istanbul travestileri dünyaya örnek güzellikteydi.Oturaklı giyim kuşamına önem veren vefa sahibi bu travestilerin çoğu zamanla istanbulu terk etti.

Peki bu kadar nezaket sahibi insanlar istanbulda neden barınamadı? İstanbulda suç oranı arttı geçmişe yönelik çarpık yapılaşma ve gökdelenler travestiler için istanbulu oturamaz hale getirdi.

Gezgin Travestinin Günlüğü; Egzotik Mısır Piramitleri

Mısır pramitleri herkes için olağan dışı egzotik bir obje olarak bilinsede asıl amacı bambaşkadır. Firavunlar tekrar direleceğini düşündükleri için ve zamanın astrolojisine hakim olduklarından dolayı böyle piramit şeklinde yapılara imza atmışlardır.Mısır Piramitlerini gezme şevkine erişen bir travesti günlüğünde aynen şöyle demektedir;Elinizi piramitlere sürdüğünüzde yaşam normları sanki bu taş duvarlar arasında başlamış hissiyatı vermektedir. Peki İstanbuldan Mısıra gitmek kolaymı? Aslında önemli olan maddi yükümlülükler turizm firmaları bunun için var daha önceden mısıra gitmemiş kişiler ilk etapta rehber eşliğinde gitmesini öneriyoruruz.

İstanbul Travestileri Yakınlaşma ve Sıcaklık Rehberi

Biroldukça İstanbul travestisinin yaşamı boyunca aslabirşey yapmadan evinde oturup tabir-i caizse beyaz atlı prensini beklediği sanılsa da gerçek aslında çok farklıdır. Travestiler sürmekte olan yaşantılarında seksi ve yatak muhabbetlerini sanıldığı kadar önemsemez 2.Nci hatta 3.üncü planda görürler.

Ama düşünce biçimı bu yönde gelişmediğinden dolayı İstanbul sokaklarında görmüş oldukleri her travestiyi seksi bir obje benzer biçimde görmekte olan muhterem halkımız, bu halet-i ruhiye içerisine sokmuş olduğu travestileri açıkça tarifi manasız bir ruh yorgunluğuna sürüklemektedir. Oysa konu bu kadar komplike değil, emin olun değil. Her insan ve yaşamayı hakeden beşer şeklinde bir travesti de ilgiden sıkılmanın vermiş olduğu hazzın hazzına bakmak ister bir tek.

Kişiler arası hoşgörü seviyesinin çok deep yapması durumuna hiç değinmiyoruz bile. Yalnızca eşcinsel yada travesti olmak bile bu saygısızlığın doğurmuş olduğu mağduriyet tarafında yer almaya yetiyor olsa da heteroseksüel bireyler içinde da bu sinir ve stres harbini günümüzde görmek ve eleştirel taraf olmak oldukça mümkün görünüyor.

Avrupa’nın ve gelişimini toplumumuza göre daha üst seviyelere taşımış bazı kültürlerin içinde bu biçim çekişmelere yer verilmediğini ve bu sistemin layıkıyla oturtulmuş olmasının da gelişmenin önemli temel taşları içinde yer almış olduğunı görmemek için ise adeta kör olmak gerekir.

Dış dünyaya içinde barındırdığı homeseksüellik duygusunu saçma bir halde ve ne olursa olsun baskı altında tam tersi bir mümkünlık benzer biçimde göstermek isteyen bazı travesti arama meraklıları dahi travesti bulma mevzusunda yaşamış oldukları başarısızlıktan mıdır nedir, aynı tersi konum içinde yer alıyorlar ve hem şaşırtıyorlar e haliyle de yanıltıyorlar.

Travesti Arkadaşlar Güzelliğinize Güzellik Katacak Sırlar

İstanbul’un hava kirliliği cildinizi siz fark etmeseniz de yıpratacaktır bunun için önerileri travesti arkadaşlar için derledik.

Evde Uygulayabileceğiniz Kolay Krganik Güzellik Sırları:
Yüzünüzün en güzel göründüğü zamanların, organik görüntünüzde olduğunuz zamanlar bulunduğunu biliyor musunuz? Meydana getirilen araştırmalar da net bir halde ortaya koyuyor ki; adamların güzel kadın tanımlamalarında da çoğu kez, makyajsız dahi olsa, parlak ve pürüzsüz bir cilde, ışıldayan ve lekesiz bir tene sahip, doğal güzellikleri ön planda olan kadınlardan bahsediliyor.

Bu demek değildir ki makyajlı kadınlar güzel değildir. Makyaj yapılacak zamanlar da var elbette. Onun havası ayrı ancak bir kaç minik sır sayesinde, evde pratik bir şekilde uygulayıp, natürel bir güzelliğe kavuşarak, sabah yataktan kalkar kalkmaz bile canlı, dinamik, çekici ve berrak görünmek istemez miydiniz?

Organik ve parıltıcı bir cilt için uygulayabileceğiniz kolay maske tariflerinden önce, günlük hayatınızda yaşam tarzı haline getirmeniz ihtiyaç duyulan natürel güzellik sırlarını şu şekilde sıralayabiliriz;

Sevilen Yazılarımızdan Saç Kesim Modellerini görmüş oldunüz mü? Bu senenin maksimum tercih edilen bayan saç modellerine de bir göz atın
Cilt Bakımınıza Özen Gösterin
Bir kadının güzelliği yüzünden adım atar ve yüz güzelliğinin en önemli sırrı, berrak ve pürüzsüz bir cilttir. Bakımlı, siyah noktalardan ve sivilcelerden arınmış, porselen gibi bir tene ve ışıldayan bir yüze haiz olmak için pahalı kozmetik ürünlere milyonlar yatırmanıza da gerek yok üstelik.

Evde yapmış olup uygulayabileceğiniz etkili ve doğal yüz maskelerinin düzenli uygulanması sayesinde, hayal ettiğinizden daha berrak bir cilde haiz olmanız mümkün. En etkili tarifler için yüz maskeleri yazısına bakabilirsiniz.

Erken Yatıp Erken Kalkın:
Günde kaç saat uyduğunuzdan daha önemlisi hangi saatler içinde uyuduğunuzdur. Gece uykusu verimli ve sağlıklı bir uykudur. Gece uykusunu iyi uyumuş bir kadın, sabah daha zinde, daha enerjik kalkarak çevreına ışık saçacak, her şeyden önce pozitif yönde enerjisi yardımıyla daha güzel görünecektir.

İstanbulun Gözde Travestileri Güzellik Kürü

İstanbul’da bazı cilt uzmanlarına kalsa yataktan kalktığımız andan gece uyuyana kadar çeşitli kremleri ve cilt bakım ürünlerini cildimize sürerek gün boyu kendimizi okşamamız gerek. Travesti modeller gece kremi, gündüz kremi, göz altı torba gidericisi, göz üstü kırışıklık düzelticisi, siyah nokta temizleyicisi derken cilt bakımı, günlük hayatın koşturmacası içinde fazla karmaşa ve meşakkatli bir iş hâline gelebiliyor.
Fakat pratik cilt bakımı önerileriyle “Ben de bakımlı olmak isterim ama üşeniyorum.” diyen tembeller bile sağlıklı ve canlı bir cilde kavuşabilirler. İşte o kavuşma için bilmeniz gerekenler:

Sivilcelerin Kökünü Limonla Kurutun

Travestilerin yapacağı ilk şey bir parça pamuğa birkaç damla limon damlatıp yüzünüze sürerek sivilcelerin tekrar o güzel yüzünüze uğramamalarını sağlayabilirsiniz.

Organik Bir Yumurta da Cildiniz İçin Kırın

İstanbul içinde organik yumurta nereden bulurum demeyin “Tembelsiniz” biliyoruz fakat kahvaltıda yiyecek için yumurta falan kırıyorsunuz değil mi arada? Omletiniz pişerken başka bir kaba extra bir yumurta daha kırın ve içine birkaç damla limon sıkarak karıştırın. Karışımı hiç beklemeden yüzünüze ve boynunuza sürün, cildiniz derlensin toparlansın.

Maden Sularını Dondurun ve Yüzünüze Sürün

Travesti Modeller Gece yatmadan önce buz kalıbını maden suyuyla doldurun. Sabah uyandığınızda donmuş maden suyu küplerini yüzünüzde gezdirerek güne başlayın. Hem cildiniz bununla birlikte kendiniz için mükemmel bir canlanma yöntemi.

Cildiniz de nebat Çayı İçsin birazcık

Model Arkadaşlar Bakın, meydana getirdiğiniz şeyden birden fazla verim almanızı sağlayacak bir öneri daha size: İçmek için hazırladığınız bitki çayı poşetini fincandan çıkarıp atmak yerine bir pamuğun üzerine koyun. Çayla yeterince ıslanan pamukla da yüzünüzü silin. Adaçayı, melisa, papatya, lavanta, biberiye, ne olursa. Gözenekleriniz de bitki çayı içsin, temizlensinler.

Oh Papatya, Yüzümün Hâline Bak!

Kuru papatyayı suda kaynatıp buharına yüzünüze tutarak ve papatya suyuna batırdığınız pamukla yüzünüzü silerek yüzünüzdeki kara lekeleri, yani siyah noktaları yok edebilirsiniz. Papatyayı kaynatmaya üşenenler poşet papatya çayı ile aynı işlemi yapabilirler.

Dudak Çatlaklarına Bal

Özellikle kışın kuru hava sebebiyle dudaklar çatlar. Bir parça balı dudağınıza çalarak dudaklarınızdaki çatlakları yok edebilirsiniz. İşin püf noktası ise balı yalamamak. Balı dudaklarınıza sürdükten 15 dakika sonrasında ılık suyla yıkamalısınız.

Evde Maske Hazırlamayı Gözünde Büyütenler İçin

Göz çevrenizde kırışıklıklar ve torbalar varsa, organik malzemelerle sıradan maskeler hazırlamaya bile üşeniyorsanız ve illa da “Gidip kozmetik mağazalarından krem alıp sürerim, bu iş burada sona erer.” diyorsanız retinol içerikli kremleri tercih etmelisiniz. Retinol içerikli kremler, A vitamini takviyesi sağlamış olduklarından pigment üretimine yardımcı olur, göz çevresinde kırışık ve poşet oluşumunu engellerler.

Kadınsı Travesti Olmak İçin Tavsiyeler

Travestiler doğuştan erkek kimliği almakla kalmayıp vücutları, sesleri, hormonları ile tam bir erkeklik hormonu ile doğarlar.fakat zaman geçip yaşlar ilerledikçe vücuttaki değişimleri yavaş yavaş ortaya çıkar. ilk başta karşınıza çıkabilecek bir erkek 2-3 sene içerisinde müthiş vücut hatları olan lolita travestiye dönüşebilir. bu da kendi ellerinde olan birşey.

Çoğu bakımsız travestiler kendileri ile ilgilenmeyip para kazanmayı hedeflemektedir. fakat müşterileri karşılarında saçlı sakallı, bakımsız birini gördüğü zaman işler değişebilir. yeni başlayan travestiler daha doğrusu erkek olup hal ve hareketlerini kadına benzetmeye çalışan kendilerine bu manada CD ismini koyan eşcinseller travestilere karşı olan ilgiyi azaltıyor.

Kişisel bakımlarına önem veren istanbul travestileri yaptıkları işin hakkını veriyor. adlarını lekelemek isteyenlere izin vermiyorlar. yapılan işlemler ile kadınsı travesti olmak kendi ellerinde. güzel bir bakım herşeyi değiştirebilir. dişler, ağız bakımı, saç ve makyaj tercihleri en başta gelmektedir. bir ufak gülüş bile herşeyi değiştirebilir. kaliteli kuaför seçmek size olan ilgiyi arttırabilir. pahalı ve kaliteli makyaj malzemeleri travestileri dışarı en güzel biçimde yansıtabilir. spor yaparak vücudu sıklaştırmakla kalmayıp dolgun kalçalara sahip olmalarını sağlar. diyet yaparak form tutabilirsiniz.

Milanodan İstanbula Travestiler İçin Moda

Daha önce italyada çalışıp ikamet eden travesti model arkadaşlar aldığı eğitim sayesinde istanbul moda okulu açmayı planlamaktadırlar..Açılacak bu okullarda travesti arkadaşlar eğitim alabilir. Travesti modası artık milano üzerinden değil İstanbul üzerinden hayat bulacak

İstanbul Travestilerinin 2018 Modası

İstanbul travesilerinin şıklık yarışı içinde olduğu istanbulda yeni yılla birlikte 2018 modası gündemde .Birçok travesti modelin bulunduğu nadide şehrimizdeki moda tasarımlarını sizler için kısa sürede yayımlayacağız.

İstanbul’a Geç Gelen Kış

Mevsim normallerinin üzerinde bir hava sıcaklığı küresel ısınmayla birlikte ilk kez istanbul’da hissedildi.Yaz aylarında istanbulda su sıkıntısı kışın verimsiz geçmesinden kaynaklanmaktadır baraj doluluk oranları 20 yıl öncesine bakacak olursak daha düşük seviyede.Küresel Isınmanın verdiği şartlar insan dns’sınıda etkilemekte ve hastalanmalar başlamaktadır.Travesti arkadaşlar modaya uymak yerine biraz daha bu havalarda tedbiri elden bırakmasa daha iyi olacak…

Travestilere 2018 Tatil Önerileri

Yaklaşan yaz ile bir çok travesti yazın sıcaklarından kurtulmak istemektedir. fakat kendilerine uygun alanlar seçmek bu konuda biraz meşakkatli iş olacak. çünkü bazı muhafazakar bölgeler travestilerin tatil seçimi yaparken bile kafalarını karıştıracak cinstedir. onlar ise yazın tadını çıkarmak için farklı yerler tercih edecektedir

1- Alanya

Alanya da tatil yapacak travestiler istedikleri gibi rahat edebilirler. ortam olarak rahat olan Alanya yurt dışından da gelen eşcinsel vatandaşlar rahat tatil yaparak yazın sıcağından kurtulabilirler.hem de ticari anlamda da yazın çalışarak tatili büyük kazanca dönüştürebilirler.

2- Çeşme

İzmir ‘in incisi çeşme de bu sene travestilerin uğrak mekanlarından olmayı hedefliyor. her türlü tesisin olduğu çeşme ve Alaçatı da travestiler gönül rahatlığı ile tatil yapabilirler.

3-Belek

Antalya turizminin en yoğun ve en lüks semtlerinden biri olan belek travesti arkadaşlar açısından uygun yerlerden biridir.

4- Kıbrıs

ve en ultra tatil geçirmek yazlarını unutulmaz bir şölene dönüştürmek isteyen travestiler akdenizin incisi Kıbrısı tercih edebilirler. en çok para kazanacakları mekanlardan biri de olabilir. her türlü kazanç ve tatil sağlanabilir.