Ana Sayfa

İstanbul Travesti Show Portalı

Sitemiz yayın hayatına başlayalı çok geçmedi amacımız sizlere daha kusursuz hizmet edebilmektir. Travestiler bu ülkenin nadide gülleridir; istedik ki onlarında sorunlarını yazabilecek tavsiyelerde bulunabilecek bir haber makale sitesi olsun.Amaç edindiğimiz noktalar bunlardır.
Sitemizde Arama Yapacağınız Konular Deneyim Sahibi Editörler Tarafından Sağlanmaktadır. Yaygın Konuların Takibi Keza Yine Editörler Tarafından Sitemize Eklenecektir.

İstanbulda Travesitler

İstanbulda Travestilerin Ençok Nerelere Takıldığını Hobilerini Gece Mekanlarını ve Geri Kalan Moda ve Eğlenceyle Alakalı Herşeyi Sitemizden Kesinti Yaşamadan Kolaylıkla Takip Edebilirsiniz.

İstanbul Fotoğrafları

Birçok Travesti Model Arkadaşın İstanbulun Semtlerinde Çektiği Fotoğrafları Web Sayfamız Üzerinden Yayınlıyoruz Kalıtımsal Tarihi ve Eşsiz Havası ile Buradan İnceleyebilirsiniz.

Güncel Haberler

Sitemizde Enson Magazin Haberlerini ,Ayrılıklar ve Beraberlikleri Semtlere Göre Eğlence Mekanlarını Bilumum Haber Niteliği Taşıyan Herşeyi Buradan Takip Edebilirsiniz.

Yeme İçme Hakkında Herşey

Nerelerde yemek yenir istanbulun en nezih lokantaları ve eğlence mekanlarını sizler için geziyoruz .Model Arkadaşlar Güncel Sitemizi Takip Edebilir Gezip Gördüğünüz Keyif Aldığınız Mekanları Bize Gönderebilirsiniz.

Travestilerin Giyim Kuşamları

Gördüğünüz mağazada beğendiğiniz kıyafetleri bize resim olarak gönderebilirsiniz.Giyim kuşam denince zevkiniz güzelse ve keyif alıyorsanız modadan tam bu bölüm size göre.

İstanbul’da Gezilecek Yerler

Sanata dair veya tarihe dair gezilecek yerleri keşfettiyseniz sizin yardımınızla bizde görelim gezelim.Bize mail yordamından gezip gördüğünüz yerleri iletebilirsiniz.Travestilere varsa öneriniz bize ulaşın.