İstanbul Travesti Show Sitesi

Munis Travestileri Modelleri İstanbul

Menü Kapat

Etiket: beşiktaş travesti

Erken Gelen Yaz İstanbul Travestilerine Nasıl Etki Eder

Bu Yıl kış ayı istanbulda yağış oranında çetin geçti ama akabinde ve detayında erken gelen yaz istanbulda travestileri bayabi etkiledi şimdiden otel rezervasyonları dolmaya başladı ..
İstanbulda yaşayan Travestiler yaz ayındaki planlarını şimdiden yapmaya başladı yurt dışı seyahatlerindeki doluluk oranı geçen yıla oranla %24 artış göstermektedir.Genelde Travesti Modeller Hangi Bölgelere Tatile Gidiyor:
Nişantaşı: Yurt dışı seyahatleri ve kendi özel mülkiyetlerinde tatili tercih ediyor.
Beşiktaş: Nişantaşındaki travestilere paralel onlarda yurtdışı ve özel mülkiyetlerini tercih ediyor.
Kadıköy: Genelde antalya ve muğla bölgelerinde tatillerini değerlendiriyor.
Şişli:Genelde muğla tarafı özellikle temiz havası ile datçayı tercih ediyorlar.
Ataşehir:İzmir vazgeçilmezleri arasında.

İstanbul Travestilerinin Müptelası Olduğu Mekanlar

İstanbul yaşam olanı kısıtlı bir şehir gidip gelinecek yer sayısı bir elin parmaklarını geçmez..İstanbul travestilerininde müptelası olduğu mekanları bu hafta içinde sizinle paylaşacağız..yayınlayacağımız mekanları şiar edineceksiniz. Mesela sultan ahmette nargile nerede içilir hangi gece mekanında rahat birkaç duble birşey içilir hepsini sıralayacağız.
Spesifik konulardan daha çok aciliyet ve yaşam hakkı gerektiren konuları paylaşacağız.
Örneğin Kadıköyde veya beşiktaşta nerede leziz yemekler yenir istanbulun yeni et lokantaları nerelerde açıldı..şişli ilçesinde ataşehirde modaya uygun kıyafetler nerede bulunur. Bunların hepsini kalem kalem yazacağız..

Kadıköy Travestileri Nereden Alışveriş Yapmaktadır

Kadıköy istanbulun en gözde mekanlarından biri olarak bilinmektedir özellikle beşiktaştan vapura binip martılara simit atması kadar egzotik bir olgu yoktur beşiktaş ve diğer semtlerden alışverişe kadıköye gelmek çok kolay ve pratiktir.Üsküdar vapuru ile kız kulesinin muhteşem güzelliğini izleyerek vapurdan inilir bir üst sokağı barlar sokağıdır. orada iki bir için mağazaları gezebilirsiniz.