İstanbul Travesti Show Sitesi

Munis Travestileri Modelleri İstanbul

Menü Kapat

Kategori: trv (sayfa 1 / 3)

Kadıköyde Bioenerji Yaptırmak İsteyen Travestiler

Kökeni uzak doğuya dayanan bio enerji rusya ve türki cumhuriyelerde revaçtadır. bizdede bioenerjiyi denemek sağlık ve sıhat yönünden faydalanmak isteyenler var ise sitemizde ileride yayınlayacağımız numaralardan randevu alabilirler. Kadıköyde oturan travesti arkadaşlarımıza duyurulur.Çakralarınız Açıldığında Dünyaya Bakış Açınız Değişecek.

İstanbul Kitap Okuma Grubumuzun Adı Anka Travestileri

İstanbulda toplaşıp kitap okuyoruz dostlar kitap okuma grubumuzun adı ise anka travestiler: Hangi kitaplardan başlayacağımızı bilmiyoruz ama ilk başta doğu felsefesi ve ayrımcılığın bitişi tarzı kitapları okumayı düşünüyoruz.Cumartesi günü geleneksel hale getirmeyi planladığımız okuma günlerine sitemiz üzerinden detaylı kayıt yaptırabilirsiniz.
Kitapları haftalık bir kişi seslendirmekte diğer travesti arkadaşlar ise kitapta kendine uymayan düşünceleri tartışmaktadır.
Kitap Okumanın Amacı Kişisel Gelişimimizi Tamamlayıp Daha Rahat Düşenebilen Bireyler Olmaktır.
İnsan okudukça düzlüğe çıkar pisagor sanat ve ilimle beslenen ruh dünyaya tekrar tekrar gönderilmez der.
Neden Anka Grubumuzun Adı Onada Netlik Getirelim: Küllerinden Doğan Efsanevi Bir Kuştur ve Kimseye Rivayet Etmez.

..

Üsküdar Vapurunda Sanatsal Söyleşi Yapmanın Ahengi

Üsküdar vapuru sanatsal söyleşi düzeneği ile birçok kişiye ilham olmuş felsefe konuşmaları travestilerinde dikkatini çekmiştir.
Bu sayede ruhsal erişine katkı olduğunu düşünen travestiler….Üsküdar kadıköy arası söyleşimize katılmak isteyen tüm trv arkadaşlar sitemiz aracılığı ile bize dönüş sağlayabilir.

Erken Gelen Yaz İstanbul Travestilerine Nasıl Etki Eder

Bu Yıl kış ayı istanbulda yağış oranında çetin geçti ama akabinde ve detayında erken gelen yaz istanbulda travestileri bayabi etkiledi şimdiden otel rezervasyonları dolmaya başladı ..
İstanbulda yaşayan Travestiler yaz ayındaki planlarını şimdiden yapmaya başladı yurt dışı seyahatlerindeki doluluk oranı geçen yıla oranla %24 artış göstermektedir.Genelde Travesti Modeller Hangi Bölgelere Tatile Gidiyor:
Nişantaşı: Yurt dışı seyahatleri ve kendi özel mülkiyetlerinde tatili tercih ediyor.
Beşiktaş: Nişantaşındaki travestilere paralel onlarda yurtdışı ve özel mülkiyetlerini tercih ediyor.
Kadıköy: Genelde antalya ve muğla bölgelerinde tatillerini değerlendiriyor.
Şişli:Genelde muğla tarafı özellikle temiz havası ile datçayı tercih ediyorlar.
Ataşehir:İzmir vazgeçilmezleri arasında.

Bilinçli Tüketime Şişli Travestileri Evet Dedi

İstanbulun su sıkıntısı yaşamasına ve insanların sürekli sulardan muzdarip olmasına karşı şişli travestileri birleşerek kendi paylarına düşen bilinçli tüketici olma yönünde karar aldı.
Bilinçli tüketime evet diyen istanbulun nadide travestileri kimsenin su yüzünden madur olmasını istemediği yönünde basın açıklaması yayınladı..
Şişli ve diğer semtlerde bu yönde karar alınırsa önümüzdeki dönemlerde istanbulda su sıkıntısı çekilmeyecek. Barajların doluluk oranı bu yıl hayli fazla olması savurganlık yapılmasına neden değil….

İstanbul Ay Tutulmasının Verdiği Aşk Şehveti ve Travestiler

İstanbul kadim bir şehirdir ve astroloji ile içli dışlıdır. Mesela çoğu insan bilmez galata kulesi eskiden rasathane olarak kullanılırmış sonra bir kaç bilim bilmez insan padişaha şikayette bulunmuşlar efendim galata kulesinden meleklerin eteklerinin altını izliyorlar diye padişahta bu cahil cühela takımına inanmış galata kulesini kapatmış.Bir zamanlar itfaiye erleri istanbulu gözetlemiş yangın çıktığını görebilmek için çünkü telefon iletişim nerede şehri gören bir kule .. Şimdilerde galata kulesi restoran olarak kullanılmaktadır.birçok travesti model arkadaş istanbulun en nezih kulesine gidip yemek yemişlerdir. Galata kulesinde ay tutulmasının verdiği aşk şehvetini yaşayanlar kulenin abonmanı olmaya adaylar bazılarına şans getirdiğine inanılıyor .
Aşık olmak isteyen travesti model arkadaşlar galata kulesini ay tutulmasında ziyaret etsinler derim..

Gerçek Hayatta Filmde Boy Göstermiş İstanbullu Travestiler

Birçok filmde çarşımıza çıkan sahneler mevcut özellikle film sektöründe komedi olsun diğer segmentler olsun birçok travesti model arkadaş rol almıştır. şimdi size aşikar geleceğiniz birçak film örneği göstereceğim.

Birinci Videomuz Kutsal Damacana İtmen Gayet Akıcı Bir Komedi ve Üst Düzey Senaryoya Sahip
Şimdiden Model Arkadaşlara Keyifli Seyirler Dileriz.

İkinci Videomuz Ciğercide Geçen Bir Shane

Üçüncü Videomuz Oldumu Şimdi Filminden Komik Bir Sahne

İstanbul Travestilerinin Müptelası Olduğu Mekanlar

İstanbul yaşam olanı kısıtlı bir şehir gidip gelinecek yer sayısı bir elin parmaklarını geçmez..İstanbul travestilerininde müptelası olduğu mekanları bu hafta içinde sizinle paylaşacağız..yayınlayacağımız mekanları şiar edineceksiniz. Mesela sultan ahmette nargile nerede içilir hangi gece mekanında rahat birkaç duble birşey içilir hepsini sıralayacağız.
Spesifik konulardan daha çok aciliyet ve yaşam hakkı gerektiren konuları paylaşacağız.
Örneğin Kadıköyde veya beşiktaşta nerede leziz yemekler yenir istanbulun yeni et lokantaları nerelerde açıldı..şişli ilçesinde ataşehirde modaya uygun kıyafetler nerede bulunur. Bunların hepsini kalem kalem yazacağız..

Numeroloji ve İstanbul İlinin Gizemli Aritmetiğinin Tanımı

Numeroloji aslında başımıza gelen olayların rakamlandırılmasıdır, aynı bilgisayar gibi insanlarda kodlanmıştır.
İstanbul ili numereolojide ve hurifilikte önde gelen dünyanın nadir illerinden biridir.Fatih sultan mehmet döneminde hurufilik inancı üst seviyede idi,Hatta dilimizdeki bunlar hurafe hurifilik cümlesinin kalıntılarıdır.İstanbul gizemli aritmetiğinin tanımını yaparsak fethine kadar ebced hesabı ile hesaplandırılmış ve gün tarih o şekilde belirlenmiştir.
Bir insan travesti olurken bile numeroloji kodlarının verdiği düzene göre olur mesela isminin melda ise moda işiyle uğraşabilirsiniz ama merve koyarsanız mutsuzluk peşinizi bırakmaz …Örneğin metecan isminde kıro biriyle karşılaşmamışsınızdır.
Can kelimesi insanlara incelik naiflik katar.Yazımız sürekli güncellenecektir bilginize.

Aykırı Ruh ve İstanbul’un Lümpen Jargon Yaşayışları

sizden gelen bir notu paylaşmak istedim..
Aykırı ruhum var ve istanbulda travesti olarak hayatımı idame ettirmekteyim asla yasaklara uymam yapılmaması gerekenleri yaparım belkide istanbulda travesti olmama en büyük nedenlerden biride bu..
aykırılık halk tarafından benimsenmesede gerçekten insanların ruhunun asii olmasından faydası olması lazım mesele gençken bir pisagorun kitaplarını okumuştum yeniden doğuşla alakalı.. sanat bilim ve aykırılık olmazsa insanlar dünyaya tekrar tekrar gelir giderler gibisinden biliyorum bu büyük istanbul şehrinde travesti olarak başıma çok işler geleecek lümpen jargon tarzı mahallelerde ama ben bunu seviyor bunu yapıyorum….