Kadınsı Travesti Olmak İçin Tavsiyeler

Travestiler doğuştan erkek kimliği almakla kalmayıp vücutları, sesleri, hormonları ile tam bir erkeklik hormonu ile doğarlar.fakat zaman geçip yaşlar ilerledikçe vücuttaki değişimleri yavaş yavaş ortaya çıkar. ilk başta karşınıza çıkabilecek bir erkek 2-3 sene içerisinde müthiş vücut hatları olan lolita travestiye dönüşebilir. bu da kendi ellerinde olan birşey.

Çoğu bakımsız travestiler kendileri ile ilgilenmeyip para kazanmayı hedeflemektedir. fakat müşterileri karşılarında saçlı sakallı, bakımsız birini gördüğü zaman işler değişebilir. yeni başlayan travestiler daha doğrusu erkek olup hal ve hareketlerini kadına benzetmeye çalışan kendilerine bu manada CD ismini koyan eşcinseller travestilere karşı olan ilgiyi azaltıyor.

Kişisel bakımlarına önem veren istanbul travestileri yaptıkları işin hakkını veriyor. adlarını lekelemek isteyenlere izin vermiyorlar. yapılan işlemler ile kadınsı travesti olmak kendi ellerinde. güzel bir bakım herşeyi değiştirebilir. dişler, ağız bakımı, saç ve makyaj tercihleri en başta gelmektedir. bir ufak gülüş bile herşeyi değiştirebilir. kaliteli kuaför seçmek size olan ilgiyi arttırabilir. pahalı ve kaliteli makyaj malzemeleri travestileri dışarı en güzel biçimde yansıtabilir. spor yaparak vücudu sıklaştırmakla kalmayıp dolgun kalçalara sahip olmalarını sağlar. diyet yaparak form tutabilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir