Travesti Arkadaşlar Güzelliğinize Güzellik Katacak Sırlar

İstanbul’un hava kirliliği cildinizi siz fark etmeseniz de yıpratacaktır bunun için önerileri travesti arkadaşlar için derledik.

Evde Uygulayabileceğiniz Kolay Krganik Güzellik Sırları:
Yüzünüzün en güzel göründüğü zamanların, organik görüntünüzde olduğunuz zamanlar bulunduğunu biliyor musunuz? Meydana getirilen araştırmalar da net bir halde ortaya koyuyor ki; adamların güzel kadın tanımlamalarında da çoğu kez, makyajsız dahi olsa, parlak ve pürüzsüz bir cilde, ışıldayan ve lekesiz bir tene sahip, doğal güzellikleri ön planda olan kadınlardan bahsediliyor.

Bu demek değildir ki makyajlı kadınlar güzel değildir. Makyaj yapılacak zamanlar da var elbette. Onun havası ayrı ancak bir kaç minik sır sayesinde, evde pratik bir şekilde uygulayıp, natürel bir güzelliğe kavuşarak, sabah yataktan kalkar kalkmaz bile canlı, dinamik, çekici ve berrak görünmek istemez miydiniz?

Organik ve parıltıcı bir cilt için uygulayabileceğiniz kolay maske tariflerinden önce, günlük hayatınızda yaşam tarzı haline getirmeniz ihtiyaç duyulan natürel güzellik sırlarını şu şekilde sıralayabiliriz;

Sevilen Yazılarımızdan Saç Kesim Modellerini görmüş oldunüz mü? Bu senenin maksimum tercih edilen bayan saç modellerine de bir göz atın
Cilt Bakımınıza Özen Gösterin
Bir kadının güzelliği yüzünden adım atar ve yüz güzelliğinin en önemli sırrı, berrak ve pürüzsüz bir cilttir. Bakımlı, siyah noktalardan ve sivilcelerden arınmış, porselen gibi bir tene ve ışıldayan bir yüze haiz olmak için pahalı kozmetik ürünlere milyonlar yatırmanıza da gerek yok üstelik.

Evde yapmış olup uygulayabileceğiniz etkili ve doğal yüz maskelerinin düzenli uygulanması sayesinde, hayal ettiğinizden daha berrak bir cilde haiz olmanız mümkün. En etkili tarifler için yüz maskeleri yazısına bakabilirsiniz.

Erken Yatıp Erken Kalkın:
Günde kaç saat uyduğunuzdan daha önemlisi hangi saatler içinde uyuduğunuzdur. Gece uykusu verimli ve sağlıklı bir uykudur. Gece uykusunu iyi uyumuş bir kadın, sabah daha zinde, daha enerjik kalkarak çevreına ışık saçacak, her şeyden önce pozitif yönde enerjisi yardımıyla daha güzel görünecektir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir