Travestilerde Sağlıklı Beslenme Önerileri

Travestiler sağlıklı yaşam sürmeleri için kendinlerine bakmak zorundadırlar. her türlü abur cubur yiyeceklerden uzak durarak fit bir vücuda sahip olabilirler. vücut hatlarını korumak isteyen istanbul travestileri diyetisyen eşliğinde yapacakları diyetlerle daha sık bir vücuda sahip olabilirler. fakat bu sadece diyetle olacak işler değil. en iyi travestilerden olmak istiyorlar ise spor yaparak da fit duruma gelebilirler.

Müşterilerin görmek istediği mükemmel bir vücut yapmak zor olmamalı. gece yatmadan yenen yemekler, yağlı yiyecek ve sakatatlar, alkol ve uyuşturucu kullanımı travestilerin kilo almasına vücut hatlarının sarkmalarına neden olmaktadır. buda para kazanmalarını engellemektedir. her gün mutlaka 10 km yürüyüş yapmak, tereyağlı ve baharatlı gıdalardan uzak durmaları gerekir.

2018 yaz ayları yaklaştığı için tatile çıkacak travestiler beslenmelerine daha da dikkat etmek zorunda kalıyor. giyecekleri bikiniler şişman ve sarkmış vücutlarda hoş durmayabilir. görsel anlamda zaten hiç hoş durmamaktadır. istanbul ve ankara çevresinde bu konuda travestilere yardımcı olacak diyetisyen ve spor merkezleri bulunmaktadır.

Vücuda alınan alkol, asitli içecekler ve zararlı maddeler kilo verememenize neden olacaktır. çünkü yaşam tarzıyla beraber vücut da dengesini yavaş yavaş yitirmekte, travestiler tarafından alınan hormon ilaçları görevini yerine getirememektedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir