Travestilere 2018 Tatil Önerileri

Yaklaşan yaz ile bir çok travesti yazın sıcaklarından kurtulmak istemektedir. fakat kendilerine uygun alanlar seçmek bu konuda biraz meşakkatli iş olacak. çünkü bazı muhafazakar bölgeler travestilerin tatil seçimi yaparken bile kafalarını karıştıracak cinstedir. onlar ise yazın tadını çıkarmak için farklı yerler tercih edecektedir

1- Alanya

Alanya da tatil yapacak travestiler istedikleri gibi rahat edebilirler. ortam olarak rahat olan Alanya yurt dışından da gelen eşcinsel vatandaşlar rahat tatil yaparak yazın sıcağından kurtulabilirler.hem de ticari anlamda da yazın çalışarak tatili büyük kazanca dönüştürebilirler.

2- Çeşme

İzmir ‘in incisi çeşme de bu sene travestilerin uğrak mekanlarından olmayı hedefliyor. her türlü tesisin olduğu çeşme ve Alaçatı da travestiler gönül rahatlığı ile tatil yapabilirler.

3-Belek

Antalya turizminin en yoğun ve en lüks semtlerinden biri olan belek travesti arkadaşlar açısından uygun yerlerden biridir.

4- Kıbrıs

ve en ultra tatil geçirmek yazlarını unutulmaz bir şölene dönüştürmek isteyen travestiler akdenizin incisi Kıbrısı tercih edebilirler. en çok para kazanacakları mekanlardan biri de olabilir. her türlü kazanç ve tatil sağlanabilir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir